Apačas

Apačas (1954)

Apache
Kokybė BDRip
LT prof. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  US
 • Trukmė:
  1h 31m
 • Žanras:
  Filmai / Veiksmo / Trileriai / Vesternai
 • Režisierius:
  Robert Aldrich
 • Aktoriai:
  Burt Lancaster,Jean Peters,John McIntire,Charles Bronson,John Dehner
0 0

Aprašymas:
Po garsiojo apačių genties vado Geronimo pasidavimo Masajus, paskutinis apačių karys yra suimamas ir gabenamas į indėnų rezervatą Floridoje. Jam pavyksta pabėgti, Masajus vėl imasi ginklo.

Viena pirmųjų kino juostų kinematografijos istorijoje, pasakojančių apie žiaurų kolonistų amerikiečių elgesį su senaisiais žemyno gyventojais - indėnais.


Karolis Dionyzas Bučinskis (angl. Charles Dennis Buchinsky) - garsus JAV aktorius, žinomas Charles Bronson pseudonimu.

Karolis gimė 1921 m. lapkričio 3 d. Ehrenfelde, neturtingoje lietuvių emigrantų šeimoje Pensilvanijoje (JAV). Jo tėvas, Valteris Bučinskis, angliakasys, kilęs iš Druskininkų. Motina - Mary Valinsky gimė Pensilvanijoje, lietuvių emigrantų šeimoje. Karolis buvo vienas iš 15 vaikų.

1943 m. prisiekė ir buvo paskirtas į Sausumos pajėgoms priklausiusias Karines oro pajėgas.

Nuo 1950 m. pradėjo filmuotis nereikšminguose vaidmenyse. Ypač išpopuliarėjo 7-ajame dešimtmetyje. Vaidino „meksikietiško“ veido šaltakraujus banditus – psichologinių trilerių pagrindinėse rolėse. Kai kurie filmai buvo kuriami specialiai jam. Jo filmai buvo ypač populiarūs Europoje. Vienas iš dviejų lietuvių, kurių įspaudai yra palikti Holivudo aktorių šlovės alėjoje.

Mirė 2003 m. rugpjūčio 30 d. Los Andžele, palikęs žmoną Kim, keturis vaikus, du įvaikius bei du vaikaičius. Palaidotas Braunsvilio miestelyje (Vermonto valstija).скачать dle 12.1

Žiūrėti Apačas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Eps10 Skins - Season 6 | 해무 Sea Fog (2014) | Brite TV